Balayım Hakkında yakından tanışın

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Erken Rezervasyon Avantajları

Neden erken rezervasyon yaptırmalısınız?

Erken rezervasyon yaptırmak, size hem istediğiniz odayı seçme imkanı, hem de sezonda gelebilecek zamlardan etkilenmemenizi sağlayacaktır. Böylelikle, hem ucuza hem de çok kaliteli tatil yapmış olacaksınız.

Zengin Seçenekler

Bölgesel, ülkesel ve uluslararası yemekleri tadabileceğiniz geniş bir restaurant yelpazesi mevcuttur. Ayrıntılı bilgi almak için bizimle bağlantı kurun.

Havalimanı Transferleri

İster küçük grup ve araçlarla shuttle transfer, isterseniz sadece size tahsis edilmiş araçla özel transfer isteyin. Günün her saati ihtiyacınıza cevap veren transfer hizmetimiz için bizimle bağlantı kurun.

Araba Kiralama

Tamamen özgürce hareket etmenin yegane yolu araba kiralamaktır. Tur programına ve saatlerine uymak istemiyor musunuz? Canınız uzunca bir uyku mu çekmek istiyor? İstediğiniz saatte mi gezmek istiyorsunuz? O zaman araba kiralamak en ideali.

Opsiyonel Faaliyetler

Uzun ya da standart balon uçuşu, ATV turu, at turu, gondol turu, jetboat turu, safari, yemek kursu, ebru kursu, çamur banyoları ve doktor balıklar, masaj, yoga,.... Saymakla bitmeyecek faaliyetlerimiz için bizimle bağlantı kurun